Mağaza-Vitrin Temizliği, Banka Temizliği, Okul Temizliği, Otel Temizliği, Fuar Stant Temizliği, Yangın Sonrası Temizlik Hizmetleri
AVRASYA GRUP

Biz Kimiz?

Tesis yönetimi ve Temizlik hizmetleri sektörünün Türkiye’de ki artan önemine ve talebine paralel olarak, uzun yıllardan beri süregelen bir birikimle İstanbul’da faaliyete geçmiştir. Avrasya Grup olarak; Temizlik hizmetleri, danışma, karşılama, bahçe bakım, epoksi zemin cilalama, kristal cilalama, halı yıkama, ofis temizliği, depolar, antrepolar, fabrikalar, müzeler, gemiler, yatlar, otoparklar, okullar, hastaneler, sağlık ocakları, restoranlar, kafeler, siteler, evler, spor salonları, spor kompleksleri ile dış cephe cam temizliği, havuz temizliği ve destek gibi çeşitli hizmet alanlarında kurumsal müşterilerimize modern ve profesyonel bir anlayışla; alanında eğitimli uzman ekip ve son teknoloji ekipmanlarla temizlik hizmeti vermeye devam ediyor.

Başarının sırrı yoktur. Başarı hazırlık, sıkı çalışma ve başarısız tecrübelerden öğrenmenin sonucudur.

Avrasya Grup
ÖNCELİĞİMİZ MÜŞRETİLERİMİZ

Farkımız

Avrasya Grup olarak üstlenilen her projeyi zamanında, doğru çözümler üreterek tam anlamıyla yerine getiren ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Firmamız sürdürülebilir müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlayarak sektöründe önemli firmalar arasında yer almaktadır. Faaliyet göstermiş olduğu alanlarda yetişmiş sertifikalı uzman personel kadrosu ve son teknolojiyle üretilmiş modern makine parkuru ile rakiplerine fark atarak kurumsal firmalara ve bireysel müşterilerine hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın

Tüm hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için iletişim kanallarımızı kullanın.