AVRASYA GRUP: Profesyonel Temizlik Hizmetleri Ev, Ofis, İnşaat ve İşyeri Temizliği
  • Adres:Esenyurt/İSTANBUL
  • Pazartesi - Cuma 08:00 - 18:00

Ev Temizliği

Profesyonel Temizlik Hizmetleri Ev, Ofis, İnşaat ve İşyeri Temizliği

Profesyonel Ev Temizlik Hizmeti

Ev temizliği, yaşam alanlarınızı temiz, düzenli ve hijyenik tutmanın temelidir. Avrasya Grup olarak, ev temizliği hizmetimizle evinizin her köşesini titizlikle temizleyerek size rahat bir yaşam alanı sunuyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, en son temizlik tekniklerini kullanarak evinizin her detayını özenle temizler ve size tertemiz bir ortam sağlar.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  1. Profesyonel Ekibimiz: Deneyimli ve eğitimli personelimiz, evinizin her detayını titizlikle temizler ve size en kaliteli hizmeti sunar.
  2. Güvenilir ve Sigortalı Hizmet: Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve güvenilir, sigortalı hizmetlerimizle ev temizliğinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz.
  3. Esnek Çalışma Programları: Sizin için uygun bir zaman diliminde temizlik hizmeti sağlıyoruz ve esnek çalışma programlarımızla ihtiyaçlarınıza uygun hizmet sunuyoruz.
  4. Çevre Dostu Yaklaşım: Çevreye duyarlı bir temizlik yaklaşımı benimsiyor ve çevre dostu temizlik malzemeleri kullanarak hem sizin sağlığınızı hem de doğayı koruyoruz.

Temizlik Prensiplerimiz..

Ev temizliği hizmetimizde, öncelikle evinizi detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Ardından, mobilyaların tozunu alma, zemin temizliği, cam silme, banyo ve mutfak hijyeni gibi işlemleri titizlikle gerçekleştiriyoruz. Her bir alanı özenle temizleyerek, size tertemiz bir ev sağlıyoruz.

Ev temizliği hizmetimiz, salon, yatak odası, mutfak, banyo ve diğer yaşam alanlarınızı kapsar. Mobilyaların tozunu alma, zemin temizliği, cam silme, banyo ve mutfak hijyeni gibi işlemleri içerir.

Ev temizliği işlemi, evinizin büyüklüğüne ve temizlik detaylarına göre değişir. Genellikle birkaç saat içinde tamamlanır ve evinize tekrar rahatça girebilirsiniz.

Temizlik işlemi sırasında çevre dostu ve sağlık açısından güvenli temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Her malzeme ve kimyasal, insan sağlığına zarar vermeden etkili bir temizlik sağlar.