Ofis Temizliği

Ofis Temizliğinin Önemi

Çalışanlar, zamanlarının çoğunu ofislerde geçirirler. Bu nedenle ofis temizliği hizmetleri, düzeni, hijyeni verim ve motivasyon açısından çok önem arz etmektedir. Ofislerin hijyeni çalışanların sağlığını muhafaza ederek iş gücünün sürekliliğini ve verimliliğini arttıran önemli bir etmendir.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Çalışanının rahatı açısından tüm akıllı teknolojilere yer vererek dizayn sağlanmış olup nitelikli iş amaçlanmıştır. Ofis temizliğinde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden bazıları inşaat sonu ofis temizliği, halıfleks yıkama, koltuk temizliği, mermer cila, cam, dış cephe temizliği, zemin temizliği, pvc, epoksi yüzeylerinin polimerize cila, kristalize cila, mobilyalarının toz alımları, ofis dolaplarının silinerek tozlarının alınması, ofislerin genel temizliği, ofislerin hafta sonu temizliği, ofislerin akşam parttime temizlik programları. Sizlere tüm hizmetler dahilinde, hazırladığımız eşsiz ve ekonomik programlar ile siz değerli müşterilerimize daha hijyenik ve daha sağlıklı ofisler sunuyoruz.

Ofis temizlik hizmetleri işleyiş, zaman ve hatta kimyasallar bakımından farklılıklar gösterir. Ofislerin temizliği, hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılması gerektiren çok çeşitli temizlik programlarını içermektedir.  Özellikle bürolarda evrak odası, malzemelik, arşiv odası ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyasalları ile temizlik teknikleri gerektirmektedir. Daha çok İstanbul ofislerine ve şirketlerine yönelik mesai sonrası düzenli parttime hizmet uygulamamız ile çalışanların motivasyonu ve iş yeri verimliliğini artırmakta, bu da firmamızı uzun yıllar bu sektörde kalıcı olmasını sağlamaktadır.  Temizlik kadar ofis dezenfektan ve ofis kimyasal uygulaması da öncelikli hizmetlerimiz arasındadır. Sizin sağlığınız her zaman bizim önceliğimizdir.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilecek Hususlar

Ofis temizlik şirketleri, ofis temizlik hizmetleri için görevlendirilecek firmaların iş güvenlik belgeleri, geçmiş referansları, uzmanlık dalları, sertifikalar, makine araç gereçleri, çalışacak personel kayıtları iyice irdelenmeli, kullanılacak kimyasalların uygunluğu sorgulanmalıdır

Çünkü yanlış uygulamalar ve deneyimsiz personellerle yapılan temizlik sonucunda ofislerde büyük hasarlar ve zaman kayıpları yaşanabilmektedir. Bu yüzden temizlik esnasında kullanılacak malzeme ve ekipmanların uygun, görevlendirilen personelin yeterli bilgiye ve tecrübeye sahip olup olmadığı sorgulanmalıdır.  Avrasya Grup olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Related Projects