Havuz Bakım ve Temizliği

Havuzlarımız ailece ve dostlarımızla dinlendiğimiz, eğlendiğimiz ve hoşça vakit geçire bildiğimiz alanlardandır. Bu sebepten dolayı havuz bakımı hem bizlerin hem ailemizin sağlığı açısından önemlidir. Temizliği yapılmayan havuzlar, kötü bir görüntü oluşturmasının yanı sıra havuzu kullanan kişilerinde birçok enfeksiyonu kapa bileceği mekanlar halini alırlar.

Havuz Bakım ve Temizliği

Havuz Bakımı ve Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Avrasya Grup olarak; havuzların temizlenmesi oldukça tecrübe ve dikkat gerektiren bir iş olduğunun farkında ve bilincindeyiz. Bu konuda tecrübe ve deneyime sahip olmayan kişi veya firmalarca yapılan temizlikler ciddi hasarlara ve büyük maddi kayıplara yol açmaktadır. Avrasya temizlik şirketi olarak bu konuda uzun yılların tecrübe ve deneyimi profesyonel ekibi ile hizmet veriyoruz. Doğru ekipmanlarla, uygun temizlik malzemeleriyle sağlığınıza ve çevreye zarar vermeyen doğal ürünler kullanarak havuzunuzun temizliğini yapmaktayız. Temizlik sektöründe çalışan personellerin çoğunluğu havuz temizliği konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığını görmekteyiz. Bu alanlarda doğru temizlik uygulamaları yapamamakta ve temizlik yapılan alanlara istenmeyen hasarlar vermektedirler. Bu konuda gerekli tecrübe ve eğitime sahip personellerimizle, uygun ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize doğru ve kaliteli hizmet sunmanın haklı gurunu yaşamaktayız.

Havuzların Temizlenme Süreleri

Periyodik bakım ve temizliği yapılmayan havuzlarda zamanla yüzeyin bozulmasına neden olur ve büyük maddi kayıplara yol açar. Havuzlar yıllık olarak temizlenmelidir. Periyodik bakımları yapılamayan havuzlarda oluşan kuş pisliklerini, yağ lekelerini, yaprak kalıntılarını, zamanla biriken tozların veya diğer kalıntıların bıraktığı izleri yok etmek için yaptırılmalıdır.

Avrasya temizlik olarak havuz bakımı ve temizliği için profesyonel kadromuzla hijyen kurallarına harfiyen uyarak, çevreye duyarlı doğa dostu kimyasallarla, sizlere en güvenilir hizmeti vermekteyiz. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, havuzunuzu ve havuzunuzun çevresini hijyenik bir şekilde temizler. Havuzlarınızın temizliği için bizimle irtibata geçin.

Related Projects