Gemi-Yat ve Uçak Temizliği

Avrasya temizlik; gemi-yat ve uçak temizliği hizmeti, hassas araçların temizlenmesi oldukça tecrübe ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu konuda tecrübe ve deneyime sahip olmayan kişi ve firmalarca yapılan temizlikler ciddi hasarlara ve büyük maddi kayıplara yol açar. Avrasya temizlik şirketi olarak bu konudaki uzun yılların tecrübe ve deneyimi ekibi ile doğru ürünlerle sağlığınıza ve eşyalarınıza zarar vermeyen hijyenik ürünler kullanarak temizliğinizi yapar. Temizlik personellerinin hepsi yat ve uçak temizliği yapamamaktadır. Bu konuda eğitimli personellerimizle siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Gemi-Yat ve Uçak Temizliği Nasıl Yapılır?

Özenle baktığınız ve her türlü bakımına sonuna kadar dikkat ettiğiniz gemi, yat veya uçaklarınız için hassas ve hijyenik temizlik hizmeti sunmaktayız. Kullanım süresi ve şekline göre değişebilen aralıklarda tekneleriniz kirlenebilmektedir ve zamanla bu da sizi rahatsız edebilmektedir.

Gemi-Yat ve Uçak Temizliği-Avrasya Temizlik Şirketi İstanbul

Hizmet Anlayışımız

Gemi, yat ve uçağınız temizliği için doğru çözüm ortağınız Avrasya Temizlik Hizmetleri. Temizlik işlemine başlamadan önce çalışma yapılacak alanda tespit ve gözlem yapıldıktan sonra temizliğin hangi yöntemle yapılacağı, hangi noktadan başlanıp, bitirileceği ve hangi ürünlerin kullanılacağı kararlaştırılıp temizlik işlemi yapılmadan önce tekne ya da yatlarınız üzerinde detaylı bir inceleme yaparız. Görünen veya görünmeyen alanların tespiti yapıldıktan sonra temizliğin nereden başlayacağı ve nerede sonlandırılacağı kararlaştırılır. Sizin için uygun olan zaman aralıklarında sizin kullanımınızı etkilemeyecek şekilde temizlik işlemi yapılmaktadır.

Related Projects