Dış Cephe Ve Cam Temizliği

Dış Cephe Temizliğinin Gerekliliği

Ülkemizin ve dünyanın en büyük metropol şehirlerinden biri olan İstanbul her geçen gün artmakta olan iş merkezleri, plazalar, yüksek katlı binaların ve rezidansların dış cephe ve cam temizliği sorun olmaktadır. Çünkü dış ve iç mekân cam temizliği bu tür binalarda, uzman bir ekip ve ekipman gerektirmektedir. İstanbul’un en köklü temizlik firması olan Avrasya Grup Temizlik İnş. Gıd. Tic. Ltd. Şti. her türlü endüstriyel temizlikte olduğu gibi dış cephe cam temizliğinde de sektörün öncü firmaları arasındadır. Avrasya temizlik şirketinin bu başarısı siz değerli müşterilerimizin her geçen gün artan memnuniyetidir.

Yağmur, kar, egzoz dumanları, toz ve daha birçok çevresel faktörlerden dolayı binaların dış cephe cam ve kompozitleri kirlenmektedir. Dış cephesi kirli bir bina çevresi için kötü bir intiba bırakır ve binada yaşayan, çalışan insanlara güvensiz bir ortam duygusu oluşturur.
Yüksek katlı binalarda dış cephe cam temizliği önemli bir konudur. Dış cephe temizliğinde deneyimli ve işinin ehli bir temizlik firmasından alınacak destek ile dış cephe temizliği kusursuz bir şekilde yaptırılmalıdır. İşte Avrasya olarak bizler dış cephe temizliğinde İstanbul’un en köklü, bilgi ve deneyime sahip firmasıyız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir.

Dış Cephe Temizliğinin Önemi

Dış cephe temizliğinde çalışanların profesyonel olması hem temizliğin çok iyi yapılması hem de çalışanların güvenliği için çok önemlidir. Binanın özelliğine göre dağcı ekibi, vinç veya asansör kurulmalı ve temizliği gerçekleştirilmelidir.
Bilindiği üzere dış cephe temizliğinde yerden metrelerce yükseklikte çalışılacağından personelin güvenlik eğitimlerinin tam olması ve doğru ekipmanları kullanma becerisine sahip olması iş güvenliği açısından çok büyük önem arz etmektedir. Avrasya Temizlik olarak çalışanlarımızın profesyonelliğinden ve iş güvenliğinden %100 memnun   kalacağınızdan eminiz.
Kaliteli, hızlı ve ekonomik dış cephe temizliği arayışı içerisindeyseniz doğru adrestesiniz.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Dış cephe temizliğinin yılda en az bir kere yapılması sektörün bütün firmalarının hemen hemen ortak fikridir.
• Uzun süre temizliği yapılmayan binalarda dış cephede oluşan kir ve korozyonlar kalıcı olur.
• Dış cephe temizliğini yapan personelin eğitimli, donanımlı olması hem işin kalitesi açısından hem de güvenliği açısından çok önemlidir.
• Dış cephe temizliğinde güvenlik tedbirlerinin alınması firmanın profesyonelliğinin de bir göstergesidir.
• Dış cephe temizliğinde yüzeye uygun temizlik malzemelerinin kullanılması hem işin kalitesi hem de ortaya çıkacak sonuç için çok önemlidir.
• Son olarak ve belki de bütün bu yukarıdakileri maddeleri de kapsayan dış cephe temizliğinde en önemlisi güvenilir, profesyonel bir temizlik firmasıyla çalışılmasıdır.
• İstanbul’da plaza, iş merkezi, yüksek katlı binalarda dış cephe cam ve kompozit temizliği için,

KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET İÇİN SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

Related Projects