Diğer Temizlik Hizmetlerimiz

1- Mağaza-Vitrin Temizliği

Zincir ve butik mağazalarınızın vitrin temizliği, rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet veriyoruz. Ayrıca sürekli mesaiye gelebilecek tecrübeli temizlik personelleri istihdam etmekteyiz.

2- Banka Temizliği

Banka temizliği özel koşullar içeren, eleman güvenilirliğinin yüksek olmasını ve bu alanda uzun süre çalışmış güvenilir eleman olmalıdır. Elemanların büro, işyeri temizliğinde belirttiğimiz hususları içermesi gerekmektedir. Büro ve işyeri temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemek önemli husustur. Bu unsurları dikkate alarak tüm bankalara Avrasya Temizlik güvencesiyle temizlik hizmeti verilmektedir.

3- Okul Temizliği

Dershane Temizliği: Dershane, Okul, Özel okul, Kolej ve Eğitim kurumları temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı gençlerimizin toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahiptir. Dolayısıyla bu dershane temizliği işleri özellikle profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılanmış olmaktadır. Lütfen uygun fiyatlarımızı tüm okul ve eğitim kurumları temizlik işleri için bizimle irtibat kurarak öğreniniz.

4- Otel Temizliği

Otel Temizliği; konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır. Güler yüzlü iyi hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır. Fakat hiçbir şey düzenli ve temiz bir oda kadar etkileyici olamaz. Firmamız otel temizliği ve house-keeping hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize çözümler sunmaktadır.

5- Fuar Stant Temizliği

İstanbul bölgesinde bulunan TÜYAP, CNR, YAPI FUARI, BİLİŞİM FUARI ve Organizasyon Firmalarının Düzenlediği Tüm Fuarlarda stand temizliği hizmeti vermektedir.

6- Yangın Sonrası Temizliği

Yangın alanına profesyonel temizlik ekibi gelmeden müdahale etmeyiniz. Profesyonel olmayan ekipler tarafından yapılan müdahaleler is kokusunu ve kalıntıları gidermediği gibi kokunun ve isin yapılan müdahaleden sonra kalıcı olmasını sağlayabilir. Bu nedenle profesyonel ekibimiz tarafından yapılan Yangın Sonrası Temizlik Hizmetleri; özel ekipman ve malzemeler ile en mükemmel sonuca ulaşmak için kullanılır. En hızlı ve etkili çözüm için, yangın sonrasında, itfaiyenin müdahalesinden sonra, profesyonel Yangın Sonrası Temizlik ekiplerine başvurulması gerekir.

Related Projects