Apartman ve Bina Temizliği

Apartmanlar, binalar, siteler, rezidanslar İstanbul’da her geçen gün artmakta, bu durum konutların bakım ve temizliği sorununu ortaya çıkarmaktadır.  Apartmanların ve binaların ortak alanlarının temizliği uğraştırıcı bir ve yorucu bir iştir. Binanın ortak alanında bulunan tırabzanlarının, merdivenlerinin, kapılarının, ortak alan aydınlatma camlarının temizliği, asansör kabinlerinin temizliği, apartmanın çevre bakımı, apartman otoparkının temizliği tecrübe ve deneyim gerektiren işler arasındadır. İstanbul’un en köklü temizlik firması olan Avrasya Temizlik ve Danışmanlık Şirketi; her türlü endüstriyel temizlikte olduğu gibi apartman ve binaların temizliğinde de sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Avrasya temizlik şirketinin bu başarısı siz değerli müşterilerimizin her geçen gün artan memnuniyetidir.

Yağmur, kar, toz ve daha birçok çevresel faktörlerden dolayı bina ve apartmanların ortak alanları kirlenmekte ve sağlıksız alanlar halini almaktadır. Ortak alanları temiz olmayan apartman ve binalar çevresi için kötü bir intiba bırakır ve bina sakinlerinin sağlığını olumsuz yönde etkiler. Bina ve apartman temizliğini size sorun olmaktan çıkarıyoruz. Kaliteli, hızlı, ekonomik bina ve apartman temizliği arayışı içerisindeyseniz doğru adrestesiniz. Kullandığımız ürünlerin insan sağlığına ve çevreye hiçbir yan etkisi yoktur.

Apartman ve Bina Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Avrasya Temizlik olarak okullar, hastaneler, sağlık ocakları, depolar, ofisler, konutlar, ofis, iş yeri, fabrika gibi ortamları insan sağlığına ve doğaya hiçbir yan etkisi olmayan dezenfektanlarla sterilazyonunu sağlamaktayız. Kullandığımız ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylıdır.

  • Apartman ve binaların temizliğinin sıklıkla yapılması sektörün bütün firmalarının hemen hemen hepsinin ortak fikridir.
  • Uzun süre temizliği yapılmayan apartman ve binalarda oluşan toz, kir ve korozyonlar kalıcı olur.
  • Aparman ve binaların temizliğini yapan personelin eğitimli, donanımlı olması hem işin kalitesi açısından hem de güvenliği açısından çok önemlidir.
  • Apartman ve binaların temizliğinde çalışan personel tarafından güvenlik tedbirlerinin alınması firmanın profesyonelliğinin de bir göstergesidir.
  • Aparman ve binaların temizliğinde yüzeye uygun temizlik malzemelerinin kullanılması hem işin kalitesi hem de ortaya çıkacak sonuç için çok önemlidir.
  • İstanbul’da apartman ve binalarda ortak alanların temizliği için doğru ürün ve doğru kimyasalların kullanılması, apartman ve binalardaki malzemelerin zarar görmemesi açısından büyük önem teşkil etmektedir.
  • Son olarak ve belki de bütün bu yukarıdaki maddeleri de kapsayan apartman ve binaların temizliğinde en önemlisi güvenilir, profesyonel bir temizlik firmasıyla çalışılmasıdır.

Related Projects